Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kołobrzeg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kołobrzeg – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kołobrzeg to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Kołobrzeg. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kołobrzeg i skup domów Kołobrzeg – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o nowe lokalizacje. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kołobrzeg pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kołobrzeg to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą możemy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z akceptem sprzedającego, w ustalonym czasie oraz w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kołobrzeg to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kołobrzeg wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, proponuje cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może odbyć się przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kołobrzeg, skup domów Kołobrzeg i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kołobrzeg. Odkupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a później odsprzedania z profitem, dlatego chętnie zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na następny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na podróż oraz innych niedogodności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W razie, jeśli kontrahent woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Kołobrzeg w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ