Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świdnik

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świdnik – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Świdnik to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Świdnik. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnik proponuje uczciwą wycenę działki. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Świdnik i skup domów Świdnik – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnik cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świdnik rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnik – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Świdnik to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w postaci gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Świdnik to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Świdnik przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym opisane zostają najważniejsze atuty oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie przekazanych materiałów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się ceny skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnik dzieli się skup mieszkań za gotówkę Świdnik, skup domów Świdnik a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Świdnik. Skupimy również nieruchomość która wymaga remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na paliwo oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnik zazwyczaj wręcza opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór gotówki od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy kontrahent życzy sobie wpłatę przelewem, środki przelewane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Świdnik w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ