Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Śmigiel

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Śmigiel – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Śmigiel to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Śmigiel. To my przejmiemy sprzedanie działki końcowemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Śmigiel proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Śmigiel oraz skup domów Śmigiel – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie oferty o kolejne rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Śmigiel może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Śmigiel udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Śmigiel – jak to działa?

  Skup nieruchomości Śmigiel to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja napotka się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Śmigiel to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Śmigiel przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są najistotniejsze plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie przekazanych dokumentów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Śmigiel dzieli się skup mieszkań za gotówkę Śmigiel, skup domów Śmigiel a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Śmigiel. Kupimy także mieszkanie która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedaży z zyskiem, a więc bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania planowany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dojazd i wszelkich problemów. Wyręczymy Cię też z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zredukować Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Śmigiel najczęściej przekazuje należność w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe czy też na wypłatę trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Środki zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Śmigiel w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ