Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zawichost

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zawichost – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zawichost to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Zawichost. To my przejmiemy przekazanie mieszkania końcowemu klientowi, zwalniając sprzedających z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zawichost gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Zawichost oraz skup domów Zawichost – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Zawichost może poszczycić się uznaniem wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zawichost rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawichost – jak to działa?

  Skup nieruchomości Zawichost to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zawichost to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zawichost prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy i mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawichost podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zawichost, skup domów Zawichost oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Zawichost. Kupimy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zawichost zwykle uiszcza opłatę pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać bez końca. W razie, jeżeli klient preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Zawichost w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ