Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łask

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Łask – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Łask to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Łask. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu klientowi, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Łask proponuje niezaniżoną wycenę domu. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Łask oraz skup domów Łask – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie działalności o nowe tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łask może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łask udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Łask – jak to działa?

Skup nieruchomości Łask to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki albo poprzez przelew.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łask to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie mieszkania rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Łask wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety a także minusy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na bazie dostarczonych materiałów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Łask obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łask, skup domów Łask a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Łask. Nabędziemy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera następny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie konkretnego nie określamy, choć możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

Odbiór pieniędzy

Przekazanie gotówki to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łask najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – także w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję przekazania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Łask w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Tylko podstawowe formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ