Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Złoczew

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Złoczew – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Złoczew to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Złoczew. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Złoczew gwarantuje uczciwą wycenę domu. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Złoczew i skup domów Złoczew – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne tereny. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Złoczew cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Złoczew udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Złoczew – jak to działa?

  Skup nieruchomości Złoczew to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja zetknie się z akceptem kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Złoczew to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Złoczew prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy a także wady danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, określa cenę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Złoczew podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Złoczew, skup domów Złoczew oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Złoczew. Nabędziemy też dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z profitem, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo a także innych problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Złoczew zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli właściciel wolałby wpłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas wizyty u notariusza. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Złoczew w ciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ