Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świętochłowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świętochłowice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Świętochłowice to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Świętochłowice. To my przejmiemy przekazanie mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Świętochłowice oraz skup domów Świętochłowice – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świętochłowice rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Świętochłowice to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym czasie i w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Świętochłowice to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Świętochłowice przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają najistotniejsze zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje cenę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może nastąpić przez telefon, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Świętochłowice, skup domów Świętochłowice a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Świętochłowice. Skupimy również dom do gruntownego remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia planowany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię również z konieczności umówienia daty wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice zazwyczaj przekazuje opłatę w formie gotówki, podczas spotkania u notariusza. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli sprzedający wolałby opłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Świętochłowice w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ