Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tczew

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Tczew – szybka transakcja

Skup nieruchomości Tczew to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Tczew. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Tczew oraz skup domów Tczew – o nas

Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie działalności o następne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tczew rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Tczew – jak to działa?

Skup nieruchomości Tczew to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z zgodą sprzedającego, w umówionym dniu oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – do ręki albo poprzez przelew.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Tczew to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena wartości

Przejęcie domu rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Tczew przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze plusy a także wady danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję odnośnie wartości skupu i jego akcept uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Tczew obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tczew, skup domów Tczew a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Tczew. Odkupimy również nieruchomość do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z zyskiem, a więc chętnie kupimy mieszkanie w każdym stanie.

Podpisanie aktu notarialnego

Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd i wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Wręczenie pieniędzy

Wręczenie należności to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Odbiór należności od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli klient wolałby opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Tczew w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ