Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oława

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oława – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Oława to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie zdaje się być trudnym zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Oława. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, odciążając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Oława proponuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Oława oraz skup domów Oława – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Oława może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oława pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oława – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Oława to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta spotka się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym dniu i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Oława to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności poprzedzone jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Oława przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze atuty oraz wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na bazie przekazanych materiałów, określa kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oława obejmuje skup mieszkań za gotówkę Oława, skup domów Oława i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Oława. Skupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę u notariusza. Termin spotkania ustalany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, choć możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku umówienia czasu wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oława zazwyczaj wręcza opłatę w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeśli klient preferuje opłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Oława w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ