Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Uniejów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Uniejów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Uniejów to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Uniejów. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Uniejów zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Uniejów i skup domów Uniejów – o nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Uniejów może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Uniejów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Uniejów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Uniejów to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – do ręki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Uniejów to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Uniejów wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy dokument, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy i wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie ceny skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Uniejów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Uniejów, skup domów Uniejów oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Uniejów. Odkupimy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na podróż oraz wszelkich trudności. Wyręczymy Cię także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Uniejów najczęściej przekazuje opłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli właściciel życzy sobie opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Uniejów w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ