Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczytna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczytna – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Szczytna to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych problemów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Szczytna. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania finalnemu klientowi, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytna gwarantuje uczciwą wycenę mieszkania. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Szczytna oraz skup domów Szczytna – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze obszary. Ofertę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytna może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczytna pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczytna – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szczytna to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym czasie i w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Szczytna to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szczytna przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają główne zalety i minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych raportów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu i jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczytna mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Szczytna, skup domów Szczytna oraz skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Szczytna. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku umówienia terminu spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór należności to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytna zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Szczytna w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ