Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lubin to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Lubin. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin oferuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lubin oraz skup domów Lubin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne rynki. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lubin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta spotka się z akceptem kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Lubin to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lubin prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze zalety oraz minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubin podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lubin, skup domów Lubin oraz skup działek. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Lubin. Odkupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności ustalenia terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór gotówki to najmilszy punkt w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin zwykle uiszcza należność w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Lubin w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ