Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radoszyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radoszyce – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Radoszyce to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Radoszyce. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Radoszyce proponuje uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Radoszyce oraz skup domów Radoszyce – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Radoszyce może poszczycić się rekomendacją wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radoszyce pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radoszyce – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Radoszyce to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z zgodą kontrahenta, w umówionym terminie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Radoszyce to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Radoszyce prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy dokument, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Radoszyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Radoszyce, skup domów Radoszyce a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Radoszyce. Kupimy też dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedaży z zyskiem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia czasu spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radoszyce zazwyczaj przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Radoszyce w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ