Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chocz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chocz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Chocz to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Chocz. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Chocz gwarantuje adekwatną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chocz oraz skup domów Chocz – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Chocz może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chocz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chocz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Chocz to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chocz to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chocz przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan domu na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najważniejsze plusy oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chocz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Chocz, skup domów Chocz oraz skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Chocz. Skupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia ustalany jest razem z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo i jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia daty spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata należności to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chocz zawsze uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, gdy klient preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Chocz w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ