Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zielonka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zielonka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zielonka to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest ciężkim zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich problemów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zielonka. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Zielonka gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Zielonka i skup domów Zielonka – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Zielonka cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zielonka rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zielonka – jak to działa?

  Skup nieruchomości Zielonka to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zielonka to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Zielonka przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zielonka podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zielonka, skup domów Zielonka oraz skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Zielonka. Skupimy też mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty umawiany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór należności to najmilszy moment w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zielonka zazwyczaj wręcza opłatę w formie gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na wypłatę trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, gdy właściciel preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Zielonka w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ