Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Inowrocław

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Inowrocław – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Inowrocław to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Inowrocław. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Inowrocław i skup domów Inowrocław – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Inowrocław rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław – 5 kroków

  Skup nieruchomości Inowrocław to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Inowrocław to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Inowrocław przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław dzieli się skup mieszkań za gotówkę Inowrocław, skup domów Inowrocław a także skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Inowrocław. Kupimy też dom do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc chętnie kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych trudności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze albo na należności trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W razie, jeśli sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Inowrocław w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ