Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stawiszyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stawiszyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Stawiszyn to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć tych kłopotów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Stawiszyn. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiszyn oferuje uczciwą propozycję cenową domu. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Stawiszyn i skup domów Stawiszyn – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie oferty o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiszyn może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stawiszyn pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stawiszyn – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Stawiszyn to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem klienta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi wręczenie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Stawiszyn to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Stawiszyn prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety i wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się ceny skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stawiszyn mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Stawiszyn, skup domów Stawiszyn i skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Stawiszyn. Odkupimy też dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a później sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin wizyty planowany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona blisko klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż i wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiszyn zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Odbiór należności od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami. W razie, jeśli klient woli wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Stawiszyn w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ