Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kąty Wrocławskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kąty Wrocławskie – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kąty Wrocławskie to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie zdaje się być nieprostym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Kąty Wrocławskie. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kąty Wrocławskie oferuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kąty Wrocławskie i skup domów Kąty Wrocławskie – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kąty Wrocławskie może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kąty Wrocławskie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kąty Wrocławskie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kąty Wrocławskie to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta spotka się z akceptem klienta, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kąty Wrocławskie to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kąty Wrocławskie prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty i negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kąty Wrocławskie obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kąty Wrocławskie, skup domów Kąty Wrocławskie a także skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Kąty Wrocławskie. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd chętnie zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia terminu spotkania u notariusza a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata należności

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kąty Wrocławskie zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W razie, gdy klient wolałby uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Kąty Wrocławskie w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ