Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chęciny

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chęciny – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Chęciny to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Chęciny. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Chęciny i skup domów Chęciny – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chęciny rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chęciny to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy sumę, za którą możemy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta spotka się z zgodą sprzedającego, w umówionym czasie i we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie należności – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Chęciny to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chęciny przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy i negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych materiałów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą ceny skupu i jego aprobata warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Chęciny, skup domów Chęciny a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Chęciny. Kupimy również mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd chętnie zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty umawiany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Chęciny w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ