Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubraniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubraniec – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Lubraniec to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Lubraniec. To my przejmiemy sprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając sprzedających z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Lubraniec oferuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lubraniec i skup domów Lubraniec – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o nowe tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubraniec cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubraniec pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubraniec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lubraniec to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z akceptacją klienta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Lubraniec to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Lubraniec prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan domu na fotografiach i redagujemy raport, w którym nakreślone są główne atuty i minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubraniec dzieli się skup mieszkań za gotówkę Lubraniec, skup domów Lubraniec a także skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Lubraniec. Kupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z profitem, a więc z przyjemnością kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd oraz wszystkich innych problemów. Odciążymy Państwa też z obowiązku dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubraniec najczęściej uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli właściciel wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Lubraniec w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ