Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sulmierzyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sulmierzyce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Sulmierzyce to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Sulmierzyce. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Sulmierzyce zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową działki. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Sulmierzyce oraz skup domów Sulmierzyce – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o nowe lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Sulmierzyce cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sulmierzyce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sulmierzyce – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sulmierzyce to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym czasie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie należności – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sulmierzyce to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Sulmierzyce prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne atuty i mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Sulmierzyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Sulmierzyce, skup domów Sulmierzyce i skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Sulmierzyce. Nabędziemy również dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a później sprzedania z zyskiem, a więc z ochotą kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna drugi etap procesu – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia ustalany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca a także innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sulmierzyce najczęściej uiszcza należność w formie gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Otrzymanie gotówki od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli kontrahent woli uiszczenie należności na konto bankowe, środki wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Sulmierzyce w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ