Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Krobia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Krobia – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Krobia to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Krobia. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Krobia zawsze przedstawia uczciwą wycenę nieruchomości. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Krobia oraz skup domów Krobia – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Krobia może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Krobia pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Krobia – jak to działa?

  Skup nieruchomości Krobia to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Krobia to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Krobia przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy i minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Krobia podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Krobia, skup domów Krobia a także skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Krobia. Nabędziemy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie i odsprzedania z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych niedogodności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania czasu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Krobia zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Środki zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Krobia w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ