Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strumień

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Strumień – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Strumień to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych problemów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Strumień. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Strumień proponuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Strumień i skup domów Strumień – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie aktywności o następne obszary. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Strumień może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strumień udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Strumień – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Strumień to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym dniu i w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie należności – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Strumień to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Strumień wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze plusy a także wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Strumień podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Strumień, skup domów Strumień a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Strumień. Skupimy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd oraz wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strumień zawsze uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli sprzedający wolałby opłatę przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Strumień w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ