Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głuszyca

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Głuszyca – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Głuszyca to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Głuszyca. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Głuszyca proponuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Głuszyca oraz skup domów Głuszyca – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o nowe obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Głuszyca może pochwalić się uznaniem wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głuszyca pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Głuszyca – jak to działa?

  Skup nieruchomości Głuszyca to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Głuszyca to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie własności rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Głuszyca wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych raportów, ustala wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Głuszyca obejmuje skup mieszkań za gotówkę Głuszyca, skup domów Głuszyca a także skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Głuszyca. Skupimy też nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i odsprzedania z zyskiem, dlatego chętnie zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd i wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głuszyca zwykle wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby opłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Głuszyca w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ