Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rumia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Rumia – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Rumia to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz uniknąć powyższych problemów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Rumia. To my przejmiemy sprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Rumia oferuje adekwatną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Rumia oraz skup domów Rumia – o nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe lokalizacje. Ofertę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Rumia może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rumia pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Rumia – 5 kroków

  Skup nieruchomości Rumia to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym dniu oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Rumia to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie domu zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Rumia przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Rumia podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Rumia, skup domów Rumia oraz skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Rumia. Odkupimy również dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z profitem, stąd z przyjemnością zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej inicjuje drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie żadnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z konieczności dogadania czasu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rumia zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli sprzedający woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Rumia w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ