Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobrodzień

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobrodzień – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dobrodzień to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Dobrodzień. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrodzień zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Dobrodzień oraz skup domów Dobrodzień – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrodzień może pochwalić się uznaniem wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobrodzień udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrodzień – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dobrodzień to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dobrodzień to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Dobrodzień wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych zapisów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrodzień mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dobrodzień, skup domów Dobrodzień oraz skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Dobrodzień. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrodzień zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli klient wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wręczenia należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Dobrodzień w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ