Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gościno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gościno – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Gościno to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Gościno. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Gościno zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Gościno i skup domów Gościno – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne rynki. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Gościno może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gościno rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gościno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gościno to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym dniu i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gościno to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Gościno wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych materiałów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gościno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Gościno, skup domów Gościno oraz skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Gościno. Nabędziemy również dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę i sprzedania z profitem, dlatego z ochotą zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania planowany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w pobliżu właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dojazd oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię także z obowiązku umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gościno najczęściej przekazuje należność w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy właściciel woli opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Gościno w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ