Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łomża

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łomża – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Łomża to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Łomża. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża oferuje adekwatną wycenę nieruchomości. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Łomża oraz skup domów Łomża – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, by zobaczyć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łomża pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomża – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Łomża to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z akceptem kontrahenta, w ustalonym terminie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łomża to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Łomża wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy dokument, w którym opisane zostają główne zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych zapisów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomża obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łomża, skup domów Łomża a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Łomża. Odkupimy także nieruchomość która wymaga odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a później odsprzedania z profitem, stąd bez problemu kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje następny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – absolutnie nikogo nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w okolicy sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie należności od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze trzeba będzie czekać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki przelewane są na wskazany numer konta – również w czasie wizyty u notariusza. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Łomża w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ