Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kalisz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kalisz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kalisz to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Kalisz. To my przejmiemy odsprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kalisz gwarantuje uczciwą wycenę nieruchomości. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kalisz i skup domów Kalisz – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie działalności o nowe rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kalisz może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kalisz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kalisz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kalisz to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja napotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kalisz to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kalisz prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym opisane są główne pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kalisz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kalisz, skup domów Kalisz i skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kalisz. Kupimy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z profitem, dlatego chętnie zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i wszelkich problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kalisz zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Kalisz w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ