Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Poręba

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Poręba – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Poręba to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Poręba. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Poręba zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Poręba oraz skup domów Poręba – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Poręba może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Poręba udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Poręba – 5 kroków

  Skup nieruchomości Poręba to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena spotka się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Poręba to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Poręba prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Poręba obejmuje skup mieszkań za gotówkę Poręba, skup domów Poręba oraz skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Poręba. Skupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedaży z zyskiem, a więc bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Poręba zawsze przekazuje należność w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli kontrahent preferuje uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Poręba w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ