Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wałbrzych

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wałbrzych – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Wałbrzych to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć tych problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Wałbrzych. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości końcowemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Wałbrzych i skup domów Wałbrzych – poznaj nas

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie działalności o następne lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wałbrzych rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wałbrzych to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Wałbrzych to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Wałbrzych przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy raport, w którym opisane zostają kluczowe pozytywy oraz wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych dokumentów, ustala wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Wałbrzych, skup domów Wałbrzych oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Wałbrzych. Kupimy też dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, jeśli kontrahent preferuje opłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Wałbrzych w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ