Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ciężkowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ciężkowice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ciężkowice to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Ciężkowice. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Ciężkowice proponuje niezaniżoną wycenę działki. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ciężkowice i skup domów Ciężkowice – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie oferty o następne obszary. Ofertę współpracy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ciężkowice może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ciężkowice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ciężkowice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Ciężkowice to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta spotka się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ciężkowice to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Ciężkowice wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są najważniejsze plusy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, określa wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ciężkowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ciężkowice, skup domów Ciężkowice i skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Ciężkowice. Kupimy także nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ciężkowice zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać bez końca. W przypadku, jeżeli kontrahent życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na podany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Ciężkowice w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ