Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stopnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stopnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Stopnica to sposób na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Stopnica. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu końcowemu klientowi, odciążając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Stopnica oferuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Stopnica oraz skup domów Stopnica – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Stopnica cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stopnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stopnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Stopnica to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stopnica to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Stopnica przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają kluczowe atuty i minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu a jego akceptacja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stopnica mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Stopnica, skup domów Stopnica a także skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Stopnica. Kupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna drugi etap procesu – spotkanie u notariusza. Termin wizyty umawiany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo a także innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stopnica zazwyczaj uiszcza wpłatę w formie gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W razie, jeśli właściciel woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Stopnica w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ