Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żory

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żory – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Żory to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Żory. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki finalnemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Żory oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Żory i skup domów Żory – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Żory cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żory udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żory – jak to działa?

  Skup nieruchomości Żory to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym dniu i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Żory to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Żory wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym opisane są kluczowe plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych raportów, określa kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żory dzieli się skup mieszkań za gotówkę Żory, skup domów Żory a także skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Żory. Kupimy również dom do generalnego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie sprzedaży z zyskiem, a więc z ochotą zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona blisko sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo a także wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żory zawsze wręcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Żory w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ