Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oleszyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oleszyce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Oleszyce to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Oleszyce. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Oleszyce zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Oleszyce i skup domów Oleszyce – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o następne obszary. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Oleszyce cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oleszyce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleszyce – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Oleszyce to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z aprobatą klienta, w umówionym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Oleszyce to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie gruntu zainicjowane jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Oleszyce wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze plusy a także wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleszyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Oleszyce, skup domów Oleszyce i skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Oleszyce. Nabędziemy też dom która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny inicjuje kolejny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności ustalenia czasu wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oleszyce zawsze uiszcza należność pod postacią gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie czekać tygodniami. W przypadku, gdy klient wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Oleszyce w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ