Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Leszno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Leszno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Leszno to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Leszno. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Leszno zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Leszno i skup domów Leszno – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Leszno może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Leszno pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Leszno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Leszno to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu podamy cenę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena napotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Leszno to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Leszno wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Leszno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Leszno, skup domów Leszno oraz skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Leszno. Nabędziemy także mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie należności

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Leszno zazwyczaj wręcza należność pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać miesiącami. W razie, jeśli kontrahent woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Leszno w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ