Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zaklików

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zaklików – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zaklików to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie bywa trudnym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zaklików. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając właścicieli z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Zaklików proponuje uczciwą wycenę domu. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zaklików oraz skup domów Zaklików – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie działalności o kolejne lokalizacje. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Zaklików cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zaklików udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zaklików – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zaklików to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zaklików to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Zaklików przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, określa cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję odnośnie ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Zaklików podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zaklików, skup domów Zaklików a także skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Zaklików. Kupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania zaplanowywany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo a także wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zaklików najczęściej przekazuje opłatę w postaci gotówki, podczas wizyty u notariusza. Przyjęcie należności od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami. W razie, jeżeli właściciel preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Zaklików w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ