Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Radków to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Radków. To my przejmiemy odsprzedanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Radków oferuje adekwatną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Radków i skup domów Radków – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o dalsze obszary. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Radków może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radków – 5 kroków

  Skup nieruchomości Radków to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Radków to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Radków prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są główne zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Radków dzieli się skup mieszkań za gotówkę Radków, skup domów Radków i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Radków. Nabędziemy też mieszkanie do gruntownego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później odsprzedania z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy dom w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich niedogodności. Zwolnimy Państwa też z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Wypłata należności to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radków zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Radków w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ