Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Krynica-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Krynica-Zdrój – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Krynica-Zdrój to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Krynica-Zdrój. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości finalnemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Krynica-Zdrój proponuje adekwatną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Krynica-Zdrój i skup domów Krynica-Zdrój – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe tereny. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Krynica-Zdrój może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Krynica-Zdrój rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Krynica-Zdrój – jak to działa?

  Skup nieruchomości Krynica-Zdrój to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Krynica-Zdrój to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Krynica-Zdrój wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje informację odnośnie wartości skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Krynica-Zdrój obejmuje skup mieszkań za gotówkę Krynica-Zdrój, skup domów Krynica-Zdrój a także skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaoferujemy pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Krynica-Zdrój. Nabędziemy również dom do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a następnie sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo i wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Krynica-Zdrój zwykle przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie oszukańcze albo na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli właściciel preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Krynica-Zdrój w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ