Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kańczuga

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kańczuga – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kańczuga to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie bywa trudnym zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kańczuga. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kańczuga proponuje adekwatną propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kańczuga i skup domów Kańczuga – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kańczuga cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kańczuga udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kańczuga – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kańczuga to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kańczuga to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kańczuga wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan domu na fotografiach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty i negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje informację tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Kańczuga podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kańczuga, skup domów Kańczuga a także skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Kańczuga. Kupimy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na podróż a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kańczuga zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie należności od razu, na dodatek w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Kańczuga w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ