Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Augustów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Augustów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Augustów to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Augustów. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Augustów gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Augustów i skup domów Augustów – poznaj nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Augustów może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Augustów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Augustów – jak to działa?

  Skup nieruchomości Augustów to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Augustów to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Augustów wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Augustów obejmuje skup mieszkań za gotówkę Augustów, skup domów Augustów a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Augustów. Skupimy też dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Augustów najczęściej uiszcza należność pod postacią gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli kontrahent preferowałby opłatę przelewem, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Augustów w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ