Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Skoki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Skoki – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Skoki to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Skoki. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Skoki proponuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Skoki oraz skup domów Skoki – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Skoki cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Skoki rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Skoki – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Skoki to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z zgodą sprzedającego, w umówionym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Skoki to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Skoki przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są kluczowe plusy i mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa wartość skupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Skoki podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Skoki, skup domów Skoki oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Skoki. Kupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Skoki zwykle uiszcza należność w formie gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli sprzedający wolałby opłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Skoki w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ