Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brzeziny

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Brzeziny – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Brzeziny to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Brzeziny. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, odciążając sprzedających z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeziny gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Brzeziny oraz skup domów Brzeziny – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne tereny. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeziny może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brzeziny pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzeziny – jak to działa?

  Skup nieruchomości Brzeziny to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta napotka się z aprobatą klienta, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie należności – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Brzeziny to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Brzeziny przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym opisane są kluczowe atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie zgromadzonych materiałów, proponuje kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzeziny dzieli się skup mieszkań za gotówkę Brzeziny, skup domów Brzeziny i skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Brzeziny. Kupimy także dom do generalnego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje drugi etap procesu – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo i jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania czasu spotkania u notariusza a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeziny najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na należności trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Brzeziny w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ