Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kościan

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kościan – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kościan to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Kościan. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kościan zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Kościan i skup domów Kościan – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kościan cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kościan udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kościan – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kościan to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z akceptem klienta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kościan to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Kościan prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także redagujemy raport, w którym opisane są najistotniejsze zalety a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa cenę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kościan mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kościan, skup domów Kościan oraz skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kościan. Nabędziemy także dom do generalnego remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania planowany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kościan zazwyczaj uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę trzeba będzie czekać bez końca. W razie, gdy właściciel woli uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na podany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Kościan w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ