Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łomianki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łomianki – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Łomianki to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych kłopotów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Łomianki. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki proponuje adekwatną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Łomianki oraz skup domów Łomianki – o nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łomianki rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łomianki to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w umówionym terminie i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Łomianki to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Łomianki przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy i negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych zapisów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łomianki, skup domów Łomianki i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Łomianki. Kupimy też nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania ustalany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż i wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli czekać bez końca. W przypadku, jeśli właściciel życzy sobie uiszczenie należności przelewem, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Łomianki w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację oraz dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ