Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Polanów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Polanów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Polanów to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Polanów. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Polanów gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Polanów i skup domów Polanów – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o dalsze tereny. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Polanów może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Polanów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Polanów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Polanów to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Polanów to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Polanów prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym opisane są najistotniejsze atuty i negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Polanów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Polanów, skup domów Polanów a także skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Polanów. Kupimy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Polanów zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Polanów w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ