Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Marki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Marki – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Marki to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Marki. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Marki zawsze przedstawia uczciwą wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Marki oraz skup domów Marki – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby ocenić nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Marki może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Marki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Marki – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Marki to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z aprobatą klienta, w umówionym dniu oraz w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Marki to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Marki przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas spotkania utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i sporządzamy dokument, w którym opisane są najważniejsze pozytywy i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na gruncie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Marki podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Marki, skup domów Marki a także skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Marki. Nabędziemy także nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty umawiany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Marki najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli kontrahent wolałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Marki w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ