Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kamień Pomorski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kamień Pomorski – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kamień Pomorski to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kamień Pomorski. To my przejmiemy odsprzedanie działki finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski proponuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kamień Pomorski i skup domów Kamień Pomorski – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kamień Pomorski rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kamień Pomorski to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kamień Pomorski to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kamień Pomorski wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą wartości skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kamień Pomorski, skup domów Kamień Pomorski oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Kamień Pomorski. Skupimy też dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię także z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór należności to najmilszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kamień Pomorski zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy kontrahent woli wpłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Kamień Pomorski w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ