Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stargard

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stargard – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Stargard to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć wymienionych kłopotów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Stargard. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard gwarantuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Stargard oraz skup domów Stargard – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stargard pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stargard – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Stargard to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy cenę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptacją klienta, w umówionym czasie i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stargard to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Stargard prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym opisane są najważniejsze pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stargard dzieli się skup mieszkań za gotówkę Stargard, skup domów Stargard oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Stargard. Odkupimy także nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia planowany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszelkich problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku dogadania czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, jeśli klient preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Stargard w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ