Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Prószków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Prószków – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Prószków to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć takich niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Prószków. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Prószków oferuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Prószków oraz skup domów Prószków – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Prószków może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Prószków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Prószków – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Prószków to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z zgodą właściciela, w umówionym czasie i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Prószków to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Prószków prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym przedstawione są najważniejsze pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Prószków podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Prószków, skup domów Prószków i skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Prószków. Nabędziemy również dom do gruntownego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie sprzedania z profitem, stąd chętnie nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo i innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Prószków zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli kontrahent preferuje opłatę na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Środki najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Prószków w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ